מרב ברק מזמינה אותך לאופרה

תמונת אווירה

 

כולנו יודעים, זה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה...

 

אבל איך מתחילים? 

אם עולם האופרה נשמע לך מסקרן וגם מאיים, מרשים אבל גם משעמם, תרבותי אבל אולי גם טפשי? אני מזמינה אותך לחווית אופרה אחרת: מפתיעה, מרגשת, מצחיקה והכי חשוב: בגובה האזניים!

 

למי זה מתאים? 

לכל מי שמעוניין להרחיב את אופקיו ולגעת באמנות הבמה העשירה והיוקרתית ביותר. הפעילות שלי מיועדת לכל אחד, בכל גיל ואינה דורשת כל ידע מוקדם.

  

היכן זה מתקיים? 

ההרצאות שלי מתקיימות בעיקר בקתדראות העירוניות. בתפריט הימני ניתן למצוא פרטים על "איפה ומתי?" על פי חלוקה לערים השונות ברחבי הארץ. כמו כן, ניתן להזמין הרצאות לחוג החברים הפרטי, לכינוסים מקצועיים, לדיור מוגן, לקיבוץ, למושב ולכל התארגנות שמטרתה היא הרחבת אופקים, תרבות והעשרה.

 

איך מתחילים?

הרצאה מומלצת למתחילים - אופרה מהסרטים: הכרות ראשונית עם עולם האופרה באמצעות סרטי קולנוע פופולריים, אהובים ומוכרים. מפגש חוויתי של אופרה "בגובה האזניים". הדרך הטובה ביותר להתחיל רומן עם אמנות האופרה.

 

יש עוד?

ברפרטואר ההרצאות שלי יש למעלה מ-60 הרצאות שונות. חלקן מפורטות בדף ה"הרצאות" בתפריט מימין. כמו כן ניתן למצוא בתפריט הילדים והנוער פעילויות לכל גיל. לבחירתך.

 

מי אני?

אני מרב ברק. מרצה וחוקרת אופרה. בעלת תואר שני בתכנית הבינתחומית באמנויות באוניברסיטת תל אביב. עבדתי באופרה הישראלית במשך למעלה מעשור ובשנים האחרונות אני מרצה בקביעות בפני מבוגרים, נוער וילדים.

לפרטים נוספים עלי - לחץ/י כאן 

לרשימת הלקוחות שלי לחץ/י כאן.

 

נגמר?

כמעט... עכשיו הגברת השמנה תשיר!

 

  

 

אנה נטרבקו - סופרן

"השפתיים שלי מנשקות בלהט"

Meine Lippen, sie küssen so heiß 

מתוך האופרטה "ג'ודיתה" מאת פרנץ להר